معرفی شرکت

شرکت تمدن کاریزی به ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه مهندسی آب می پردازد. کادر این شرکت، که از کارشناسان خبره صنعت آب کشور و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تشکیل شده است، مصمم‌اند تا با ترکیب تجربیات اجرایی و آکادمیک، بر کیفیت ارائه خدمات مهندسی در رشته مهندسی آب افزوده و دستاوردهای مفیدی را برای کشور خویش به ارمغان آورند.
این شرکت که در سال 1392 تاسیس گردیده، دارای گواهی‌نامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان برنامه و بودجه در زمینه «تاسیسات آب و فاضلاب» و «شبکه های آبیاری و زهکشی» می باشد. این مهندسین مشاور همچنین به‌عنوان یک شرکت فناور از مجوز لازم در خصوص فعالیت‌های پژوهشی نیز برخوردار است و لذا آمادگی دارد تا انجام کلیه طرح های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با مهندسی آب را عهده دار شود.

 

وجه تسمیه

در مراجع علمی، گزاره «تمدن کاریزی» به منطقه‌ وسیعی از ایران اطلاق می‌گردد كه در آن، تمدن و یکجا‌نشینی به کاریز یا قنات وابستگی تاریخی دارد. به‌دلیل محدودیت منابع آبی، اهالی این منطقه از دیرباز از روحیات متمایزی چون تلاش و کوشش، همکاری و همفکری، صلح و دوستی، خوش‌قولی و وقت‌شناسی، و همزیستی با طبیعت برخوردار بوده اند. این شرکت نیز این ارزش‌‌ها را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار داده و خود را موظف می‌داند تا با تعهد کاری و حمیت حرفه‌ای در جهت عمران، آبادانی و توسعه پایدار ایران تلاش کند.

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت تمدن کاریزی می‌باشد. طراحی و پیاده سازی شرکت سهند